Світ IT

20 зірок в космосі названо іменами Івано-Франківських ІТ спеціалістів

2018-01-03 11:23:00 0

Напередодні новорічних свят місто як завжди поринуло у вир корпоративів. Чи не найяскравіше святкують ІТ компанії. 22 грудня 2017 року відбувся традиційний новорічний захід і в українсько-польській аутсорсинговій ІТ компанії [bvblogic], головний офіс якої знаходиться в місті Івано-Франківську. Цього року подія стала справді особливою для 20 працівників, для яких компанія зробила неочікуваний та оригінальний подарунок, а саме — сертифікат, який засвідчує, що їхнім іменем названа Зірка, розташована в полі зору телескопа Kepler.

Люди — це найбільша цінність для компанії,  – кажуть в [bvblogic], – тому було прийнято рішення відзначити працівників, що вже більше 5 років працюють в команді, які завжди проявляли себе та свої вміння з кращих сторін, які в свій час допомогли сформувати стержень компанії. Для [bvblogic] працівники є надзвичайно важливими, тому компанія прагне не просто створити комфортні умови, в яких працівників чують, цінують, в яких вони можуть максимально ефективно проявляти себе, але й зробити подарунок, який їм точно запам’ятається.

[bvblogic] завжди шукає індивідуальний підхід як до клієнтів, так і до працівників, тому і подарунок було обрано креативний та нестандартний. Так, як компанія останнім часом стрімко розвиває свою інноваційність, працює з найсучаснішими технологіями в сфері ІТ, то і подарунок є прогресивним, новітнім і відкриває нові простори як для компанії, так і для людей, які в ній працюють.

Проект “Зірка в подарунок” здійснюється в рамках міжнародної програми Pale Blue Dot реалізованої за ініціативою астрономів всього світу, міжнародної організації White Dwarf Research Corporation та Kepler Asteroseismic Science Consortium.

Кожну зірку можна побачити за допомогою сервісу Google Earth, просто вказавши її координати та активувавши мітки телескопу Кеплер, а кошти, витрачені на придбання зірок, потрапляють на рахунок White Dwarf Research Corporation та будуть витрачені на підтримку досліджень, що проводяться астрономами по всьому світу та на розвиток місії телескопу Кеплер.

IMG_4207

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?