Театр і кіно

У Франківську відбулася прем’єра казки «Лісова пригода відважних друзів» на протипожежну тематику

2018-12-08 09:37:57 0

 

На Івано-Франківщині стартував навчально-розважальний проект «Дітям безпечне життя». В його рамках  7 грудня в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії відбулася прем’єра казки «Лісова пригода відважних друзів», яку підготував колектив Театру фольклору, народних свят та видовищ за мотивами  твору  Тамари Веселкової.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на  Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Чудова, дотепна і повчальна історія про те, як лісові звірята не послухали пожежника і до якої біди це призвело, справила велике враження на  маленьких глядачів. Діткам в ігровій доступній формі продемонстрували яким підступним ворогом може бути вогонь, до якої біди він може призвести, і що тільки спільними зусиллями його можна подолати. А ще маленькі глядачі зрозуміли, як важливо дотримуватися  правил безпечної поведінки у реальному житті  -  не бавитися сірниками, дбати про власну безпеку та безпеку своїх молодших братів та сестричок, і тоді  вогонь буде лише вірним другом.

Вистава сподобалася і дорослим – батькам маленьких глядачів, які чудово усвідомлюють, що дотримання правил безпечної поведінки як вдома, так і на вулиці, вміння орієнтуватися у складних ситуаціях, правильно реагувати на небезпеки різного роду, якщо такі трапляться – це запорука свідомого, а отже щасливого і активного життя.

Тим паче, що на виставу прийшли діти зі своїми батьками-рятувальниками, які щодня рятують людей від різних небезпек і знають, що найбільша мрія всіх батьків -  щоб їхні діти росли у безпечному та гармонійному світі.

По закінченні вистави представники Управління ДСНС в області подякували  від імені начальника Управління Володимира Чернецького колективу Театру за такий пізнавальний і цікавий захід та вручили  творчому колективу Подяку Управління за активну пропаганду безпеки життєдіяльності  серед дітей. Також на пам’ять про цю виставу у маленьких глядачів залишилося фото з акторами.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?