Теракт

Іванофранківець став свідком теракту у Барселоні (відео 18+)

2017-08-18 12:30:24 0

 

Вчора, 17 серпня, у центрі Барселони мікроавтобус в’їхав у натовп людей на пішохідній, наповненій туристами, вулиці Ла-Рамбла. В результаті теракту загинули 13 людей та понад 100 травмовано. Постраждали громадяни 18 країн.

У вирі цих кривавих подій опинився іванофранківець Руслан Гарбуз. Він поділився своїми переживаннями від побаченого на своїй сторінці у Facebook.

Мабуть ви вже чули, що в Іспанії, а саме в м.Барселона відбувся ТЕРАКТ. А я це відчув це на своїй шкурі, бо був там в 40 метрах від того місця. Щойно тільки добрався додому і радий, що не став жертвою терористів. Віддаю належне поліції, вони молодці. Я такої чіткої і оперативної роботи навіть не міг уявити.Одні займались ловлею терористів, другі займались безпекою та евакуацією туристів з району де сталась подія. В ці моменти було таке відчуття, ніби це все не по справжньому, ніби я сплю і мені це сниться. Ну де ж я собі міг таке представити, що попаду в таке пекло сьогодні.Відчував себе ніби учасником якогось фільму. Дуже порадували і здивували люди, які запрошували сховатись в свої магазини коли по вулиці бігли терористи чи незрозумілі особи. Я бачив страх, справжній страх. Страх під крики і сльози жінок та їхніх дітей. До сьогодні таке бачив тільки у фільмах.…Чи було страшно мені? Так, було страшно. І якщо хтось скаже, що в такі моменти йому не страшно, то знайте, це брехня. Тепер я знаю що таке тероризм і яке це велике ЗЛО. А зі злом треба боротись“, – зазначив у дописі франківець.

Він зміг також зняти відео того, що відбувалося, яке ми не рекомендуємо показувати особам молодше 18 років та зі слабкою психікою. Відео можна переглянути за посиланням ТУТ.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань