Винаходи

Вчені з Нідерландів винайшли препарат проти старіння

2017-03-25 16:44:18 0

 

Принцип дії революційного препарату заснований на здатності вбивати старіючі клітини в організмі.

Голландські вчені повідомили про створення препарату проти старіння. Як говориться в доповіді, опублікованій в журналі Cell, дослідники медичного центру Університету ім. Еразма Роттердамського в Нідерландах вже успішно випробували свій винахід на мишах, пише Бартка з посиланням на Нескучные новости.

Для тестів використовувалися гризуни, які за віком можна було порівняти з 90-річним чоловіком. Їм тричі на тиждень вводився випробовуваний препарат. В результаті у мишей зросла фізична витривалість і вдвічі зросла відстань, яку вони могли пробігти. Також покращилася шерсть і навіть активізувалася робота деяких внутрішніх органів, зокрема, печінки.

Доктор Петер де Кайзер, один з творців препарату, розповів Cell, що принцип його дії заснований на здатності вбивати старіючі клітини в організмі. Такі клітини не можуть більше ділитися і накопичуються в організмі з віком, сповільнюючи процеси загоєння ран і боротьби з пухлинами. Крім того, ці клітини виділяють речовини, що призводять до загального старіння організму.

Досліди над мишами проводилися протягом року. Ніяких побічних ефектів виявлено не було. Тепер голландські вчені переходять до випробувань свого препарату на людях.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів