Юридична консультація

Віце-консул США пояснила франківцям, як отримати Грін Карту

2018-10-30 16:37:49 0

 

Сьогодні, 30 жовтня, в Івано-Франківську віце-консул Сполучених Штатів Америки Еріка Хоскінг виступила із презентацією про Диверсифікаційну візову програму США, а також розповіла, як можна взяти в ній участь.

“Америка – країна імігрантів, тому ми цінуємо різноманіття”, – зазначила пані Еріка.

Також жінка зазначає, що кожного року програмою передбачено 50 тисяч місць для людей, які мало представлені в США. Заявку можна подати до 6 листопада. До речі, у 2018 році Грін Карту виграли 4478 українців.

Щоб продатися на програму треба: народитись у країні, яка є в списку країн-учасниць програми, мати належний рівень освіти і вірно вказати всі свої дані в анкеті.

“У цьому сезоні змін не багато і вони направлені на те, щоб зменшити кількість шахрайства в лотереї”, – пояснила американка.

Зареєструватися на лотерею можна на сайті: www.dvlottery.state.gov
Після реєстрації важливо ознайомитися з інструкцією, яка доступна будь-якою мовою, а потім заповнити заявку. Надрукувати лист-підтвердження реєстрації з номером та зберігати роздруківку до мінімум до 30 вересня 2020 року.

Окрім того франківцям порадили заповнювати заявку із закордонним паспортом у руках, щоб не зробити помилку і головне – не намагатись обманути систему.

Щоб перевірити чи виграли ви лотерею чи ні, варто зайти на сайт після 7 травня 2019 року і внести свої дані. Там буде все написано.

Що слід пам’ятати, якщо ви хочете поїхати в США:

– Участь в програмі безкоштовна.

– Не давайте свої персональні дані візовому консультанту чи агенту.

– Зазначите в заявці свого чоловіка/жінку та всіх живих неодружених дітей віком до 21 року.

– Переконайтеся, що у заявці вказана ваша контактна інформація.

– Надання неправдивої інформації або підроблених документів на будь-якому етапі процесу може призвести до дискваліфікації та відмови у візі до США назавжди.

– Якщо у вас є запитання звертайтеся на офіційний сайт проекту.

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2