Юридична консультація

За скоєння ДТП у нетверезому стані садитимуть на 10 років

2018-07-04 21:35:25 0

 

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах".

Про це повідомляє "Українське право".

Ним пропонується посилити кримінальну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

Проектом пропонується внести зміни до Кримінального кодексу, а саме:

- доповнити Кримінальний кодекс новою статтею 286-1, виокремивши порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило середньої тяжкості тілесні ушкодження або заподіяли смерть потерпілого, вчинені в стані алкогольного сп’яніння або в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, та передбачити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 10 років;

- в частині 2 ст. 286-1, якщо особа, яка позбавлена права керувати транспортним засобом за діяння, передбачене частиною першою цієї статті, не маючи права на керування транспортним засобом керувала ним, - передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами пожиттєво.

Проектом також передбачається внести зміни до Закону України «Про основи національної безпеки України», визначивши загрозами національним інтересам і національній безпеці України - неефективність державної політики щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, зростання аварійності на автомобільних дорогах.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2