Злочинність і правопорушення

Франківські муніципальні вартові затримали чоловіків за незаконний заробіток на експлуатації тварин

2020-12-28 19:04:24 0

 

Протягом останнього тижня, все більше мешканців міста скаржаться на нечесних підприємців, які експлуатуючи тварин, заробляють кошти. При цьому, зі слів перехожих, дані чоловіки самостійно ставлять голубів на плечі дітей, фотографують і потім вимагають з батьків кошти.

З цими громадянами вже неодноразово проводилися профілактичні бесіди про недопущення таких дій. Після чого вони при появі інспекторів зразу почали втікати.

27 грудня працівники Муніципальної інспекції Івано-Франківська, спільно з представниками ГО Народний контроль і інтернет виданням Bleclist_if було виявлено даних громадян на площі Ринок, під час їхньої роботи.

Невідомі спочатку розповідали про те, що просто гуляють з тварина, після того, що гроші люди їм віддають добровільно, а коли аргументи закінчилися просто пробували втікати. Будь-яких дозвільних документів на дану діяльність вони також пред'явити не змогли. Їх було затримано на місці і зареєстровано виклик на лінію 102.

На місце події прибув екіпаж патрульної поліції, який і встановив дані горе підприємців, ними виявилися мешканці центральних регіонів України, які до цього, уже мали проблеми з законом.

Працівниками Муніципальної інспекції було складено на всіх "підприємців" протоколи по ст. 152 КУпАП і для притягнення їх до відповідальності, всі матеріали будуть передані адміністративній комісії по місцю проживання.

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ptak i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na zewnątrz

 

Теги

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2