Злочинність і правопорушення

Калуський суд визнав психічно хворим чоловіка, який вдарив вчительку по голові

2020-12-28 13:40:31 0

 

У лютому 2020 року неподалік кафе «Палермо», що у м. Калуші, вчителька вела учнів 6-В класу відвідати музей Революції Гідності і АТО, інформують "Вікна" з посиланням на сайт "Ратуша".

В цей час до неї підійшов незнайомий чоловік і почав чіплятись. Після чого без причини вдарив жінку по голові:

Внаслідок даного удару остання впала та вдарилась колінами до поверхні асфальтного покриття пішохідної доріжки, отримавши тілесні ушкодження у вигляді синця в ділянці правої ноги та синця в ділянці лівої ноги, які згідно висновку експерта №93-54Д, відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У суді мати обвинуваченого розповіла, що її син страждає психічними розладами. Іноді він безпричинно телефонує в поліцію. Буває, що ходить по вулиці і кричить про терористів, безпідставно називає себе «президентом» і т.п.

Калуський міськрайонний суд ухвалив визнати, що обвинувачений вчинив суспільно-небезпечне діяння, яке містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, у стані неосудності. Застосувати до обвинуваченого примусові заходи медичного характеру у вигляді надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2