Злочинність і правопорушення

У Калуші до чоловіка, який викрав чебуреки та поранив жінку, застосували примусову госпіталізацію

2020-12-28 09:30:02 0

 

Калуський міський районний суд вирішив застосувати до нападника примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом, інформують "Вікна".

Так, 29 квітня цього року, близько 10 год. житель Калуша зайшов до магазину "Саліна" на вулиці Фабричній, дістав із кишені куртки кухонний ніж та, погрожуючи ним продавцям та відвідувачці, викрав з прилавку магазину чебуреки.

Відвідувачка магазину кинулась навздогін за грабіжником, вибігла з магазину та, утримуючи двері, намагалася завадити йому втікти. Нападник наніс жінці удар кухонним ножем в область лівого передпліччя та просто пішов у своїх справах.

Невдовзі грабіжник побачив поліцейський автомобіль та почав втікати. Проте, поліцейському вдалось його наздогнати. Водночас правопорушник кинувся на поліцейського з ножем та погрозами.

Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Калуського відділу поліції, застосувавши сльозогінний газ, а згодом — табельну вогнепальну зброю, затримав нападника.

Згідно з висновком судово-психіатричного експерта затриманий страждає стійким психічним розладом — параноїдальною шизофренією. Під час нападу в крамниці звинувачений був не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Суд дійшов висновку, що чоловік вчинив суспільно-небезпечні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, у стані неосудності.

У судовому засіданні прокурорка просила застосувати нього примусові заходи медичного характеру. Захисник підтримав заявлене прокурором клопотання.

Суд, враховуючи характер та тяжкість захворювання, суспільну небезпеку та характер вчинених діянь, вирішив застосувати до звинуваченого примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом.

(Головне фото ілюстративне)

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань

 

Заробіток в інтернеті без жодних інвестицій

Спосіб 1   Спосіб 2